فیلم آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی + نمونه سوال

اگر به دنبال آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی هستید ، پیشنهاد می کنیم که ویدیو آموزشی زیر را مشاهده کنید و به طور کامل با سوالات معادله درجه اول کسری و خطی آشنا شوید.

 آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی

فیلم آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی

حل معادله درجه اول کسری

در این فیلم آموزشی برای شما ۲ سوال در زمینه معادله درجه اول کسری طراحی شده است که با مشاهده این فیلم آموزشی ، شما هیچ مشکلی دیگر در حل معادله درجه اول کسری نخواهید داشت.

معادله درجه اول کسری

حل معادله درجه اول کسری

حل معادله درجه اول خطی

۲ سوال مهم دیگری که برای شما در این فیلم آموزشی توضیح داده می شود مربوط به حل معادله درجه اول خطی می باشد. حتما حل این نوع سوالات را هم مد نظر قرار بدهید.

مثال حل معادله درجه اول خطی

حل معادله درجه اول خطی

مثال برای معادله درجه اول کسری و خطی

سر جمع ما در فیلم آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی برای شما ۷ مثال بسیار مفهومی و توپ آوردیم که میتونید با مشاهده فیلم هر نوع سوالی که در زمینه معادله درجه اول کسری و خطی برای شما مطرح می شود را حل کنید

مثال برای معادله درجه اول کسری و خطی کنکور انسانی

یک تذکر و یک تست بی نظیر از معادله درجه اول خطی

تذکر:  اگر x=a یک جواب معادله باشد در این صورت آن جواب در معادله صدق می کند و تساوی به ازای آن مقدار برقرار است. (یعنی چی؟)

پیشنهاد می کنیم برای اینکه این تذکر را بهتر متوجه شوید حتما فیلم را مشاهده کنید و این تذکر را در گوشه ای از دفترتان بنویسید 😊

یک تذکر و یک تست بی نظیر از معادله درجه اول خطی

معادله درجه اول خطی

 

فیلم آموزش حل معادله درجه اول کسری و خطی

این فیلم آموزشی برای اولین بار در اینترنت توسط استاد حامد کرباسی تهیه و ظبط گردیده ، لذا توصیه می کنیم که حتما نکاتی که در این فیلم آموزشی یاد میگیرید را یادداشت کرده و بارها مورد مطالعه قرار دهید.

 

 

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط مشاوران ریاضی شناس حداکثر تا ۱۲ ساعت پاسخ داده میشود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه