درخواست مشاوره تحصیلی خصوصی – Hamed Karbasi

مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین دلایلِ پیشرفت و موفقیت هر دانش آموز می باشد. بی شک اهمیت و جایگاه مهم یک مشاور تحصیلی در انتخاب مسیر چند ده ساله یک فرد محصل بر هیچ کسی پوشیده نیست. از این رو آکادمی ریاضی شناس ، بر آن است که گامی کوچک اما موثری را به صورت تکمیلی از پایه تا کنکور بردارد. مشاوران ما برای شما برنامه های راهبردی و هدفگذاری و اصول مطالعه ویژه ای را یاد خواهند داد و تا روز کنکور همراه و همگامتان خواهند بود.

 

ما سر سخت هستیم ، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم

سلام و خوش آمد گویی به دانش آموزان محصل

به مجموعه ی بزرگ آکادمی ریاضی شناس تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور خوش آمدید.

با سلامی گرم و صمیمی خدمت همه شما دوستانی که گام در مسیر پیشرفت گذاشته اید.

 

مقدمه

وقتی شما با یک مشاور همراه و همگام می شوید مشاور تمام تلاشش را به کار می گیرد تا شما را از سردرگمی نجات دهد و با ارائه ی یک برنامه ریزی دقیق شخصی به شما این امکان را می دهد تا روز به روز به موفقیت های بزرگی دست یابید و از دیدن نتایج این مشاورهو برنامه ریزی شگفت زده شوید. شما با شخص استاد حامد کرباسی مشاوره خواهید داشت ایشان با تجربیاتی که از خود به جای گذاشته شما را چنان با تکنیک های روز دنیا مجهز خواهند کرد که مسیر کنکور را خیلی حرفه ای و خبره مانند پشت سر بگذارید و در این مسیر هیچ نگرانی بابت دروسی که از آن ها عقب مانده اید ، نداشته باشید چرا که شما در کنار مشاوری هستید که کاربلد و با تجربه است. مطمئن باشید که مشاوره هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری روی خودتان است.

 

هیچ وقت به خودتان نگویید که n تومان به مشاوره پرداختم! شما با پرداخت این هزینه و قبولی در رشته ی مورد نظرتان در بهترین دانشگاه تاپ کشور صدها برابر این مبلغ را به دست خواهید آورد. با قبولی در رشته ای که به آن علاقه مند هستید خیلی لذت بخش تر از قبولی در رشته ای است که آرزویش را نداشته اید.

شاید شما هم از جمله دانش آموزانی باشید که قسمت عمده‌ی انرژی‌تان در محیط آموزشگاه، صرف آموزش نمی‌شود. برخورد با دیگران،‌ بحث‌های بیهوده، حواشی و ده‌ها فعالیت دیگر، بخش عمده‌ای از انرژی شما را تلف می‌کند بدون اینکه به نتیجه مطلوب و مورد دلخواهتان رسیده باشید. اگر انصاف داشته باشیم باید بپذیریم که گاهی، خود ما هم آنطور که باید وشاید فعال نیستیم 🙂

 

مجموعه ی ما از شما یک برنده می سازد.انتخاب با شماست!

 

تعریف داستانی از آینده شما محصلین گرامی

داستانی را از آخر به اول می خواهیم مرور کنیم!

لطفا چشم های خودتان را بسته و به تیر ماه سال آینده فکر کنید که آزمون سراسری (کنکور) تمام شده و ساعت حدودا ۶ عصر هست ، پاهای خودتان را به دیوار تکیه داده اید (ضمنا زیر کولر هم نشسته اید 🙂 ) در آن موقع چه چیزی در ذهنتان میگذرد؟ به چه چیزی فکر می کنید؟

آیا به این موضوع فکر نخواهید کرد که چقدر توانسته اید نسبت به یک آزمون بزرگ عملکرد بهتری از خودتان نشان بدهید؟ شاید پر از شوق و ذوق باشین و از خوشحالی در پوست خودتان هم نمی گنجید!

یا احتمال این هم وجود دارد که چرا از یکسال زمانی که در اختیار داشته اید خوب استفاده نکرده اید؟!!

کل فامیلتان با شما تماس می گیرند و از شما می پرسند که نتیجه تان چه شد؟ چون از شما انتظار دارن 🙂 در آن موقع چه جوابی برای آن ها داری؟ آیا به آن ها خواهی گفت نتیجه فوقالعاده است یا …؟

 

جهان حال حاضر و انتخاب های شما

جهان حال حاضر منتظر پزشک ها ، دندانپزشک ها ، مهندس ها ، پرستار ها ، حقوق دان ها ، هنرمندان توانمندی هست که در حال حاضر در قسمتی ار وجود تک تک شما دلبندان کنکوری منتظر شکفته شدن است. به عنوان یک مشاور الان می خواهم این سوال را از شما بپرسم که چرا نباید یکی از صندلی های بهترین دانشگاه های کشور نصیب شما نشود؟ شما لایق بهترین ها هستید و می توانید 🙂

 

چرا باید یک مشاور خصوصی داشته باشیم؟

سوالی که در ذهن خیلی ها بی جواب مانده است این است که چرا باید یک مشاور خصوصی داشته باشیم؟

این سوال ، سوال خیلی خوبیست و جوابی که برای این سوال وجود دارد این است که سالی که شما آزمون سراسری می دهید به هیچ وجه سال آزمون و خطا نیست. کمتر کسی در بین دانش آموزان کنکوری موفق پیدا می شود که روی آینده ی خودش ریسک کند!

سالی که شما می خواهید در آزمون سراسری (کنکور) شرکت کنید ، وقت برای تست کردن روش های مختلف دروس کنکوری را ندارید و به همین دلیل است که به یک مشاوره کاربلد و با تجربه نیاز دارید تا با روشن کردن چراغ های مسیری که میخواهید برای آینده ی خودتان رقم بزنید به شما مسیر های پر پیچ و خم و همه ی موانع را نشان دهد. به کمک این فرد شما می توانید چقدر از رقیبان خودتان جلوتر حرکت کنید؟

تجربه ی یک مشاوره تحصیلی خوب عنصر بسیار ارزشمندی است که با چندین دانش آموز کار کرده و نهایتا توانسته به نتایج و موفقیت های بزرگی دست یابد. تجربه هایی که به شما انتقال داده می شود و این تجربه ها به شما اجاره نخواهند داد که اشتباهات رایج بسیاری از داوطلبان کنکوری که از مسیر اصلی دور می کند و منجر به نتایجی وحشتناک می شود را تکرار کنید.

 

موفقیت مجموعه ی ما در فضای وب

امروزه نقش اینترنت در تمامی­ِ ابعاد زندگی بشر انکارناپذیر است. فعالیت­های آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش مهم و حیاتی دارد. ما، مجموعه­ ی آموزشی ریاضی شناس از ابتدای کار این مسئله را در دستور کار خود قرار داده ایم. موفقیت وب‌سایت آکادمی ریاضی شناس که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایت ها در زمینه­ ی آموزش آنلاین ریاضی است موید این موضوع می باشد. موتور جستجوی گوگل وب‌سایت ما را در صدر نتایج جستجو برای بسیاری از کلیدواژه‌های آموزش ریاضی و مقالات مشاوره و برنامه ریزی کنکور قرار می‌دهد.

 

 

پیش نیاز هایی که شما برای یک مشاوره باید داشته باشید

۱-آیا در حال حاضر مشتاق برای تغییر و بهبود وضعیت درسی تان هستید؟

۲-آیا وقتی که با مشاور صحبت کردین ، به توصیه های او گوش می دهید؟

۳-آیا به اون رویایی که میخواهید برسید و الان شاید بی خیالش شده اید متعهد می شوید که جدی بگیرید و به آن برسید؟

۴-آیا آموزش هایی که مشاور به من خواهد داد با تمام وجودم می توانم هر آنچه که آموزش داده عمل کنم؟

 

اگر جواب شما به همه ی سوالات فوق مثبت است ، به شما تبریک می گوییم شما همه ی پیش نیاز های لازم برای انجام یک مشاوره خوب را دارید.

 

 

 

مشاوره شما را چه کسی انجام می دهد؟

 

مشاوره ی خصوصی شما توسط شخص استاد حامد کرباسی انجام خواهد شد. (یه )

 

در این مشاوره چه کارهایی برای شما انجام خواهد شد؟

۱- آموزش تدوین برنامه ریزی روزانه و هفتگی اختصاصی برای شما

۲- آموزش روش های مطالعه ی صحیح دروس کنکوری (تک تک درس ها به شما توضیح داده خواهد شد که چطور مطالعه شوند) و ترفند های تند خوانی ویژه ی کنکور

۳- تعیین بهترین آزمون آزمایشی ویژه کنکور و آنالیز دقیق آزمون های آزمایشی و راهکارهای رسیدن به یک تراز در حد رتبه برتر

۴- آموزش روش های کنترل استرس و روش های بهبود عملکرد در مطالعه

۵- افزایش ساعات مطالعه مفید و بهره وری بیشتر از این ساعات

۶- آنالیز و پیگری روند مطالعاتی شما و دریافت گزارش کلی در هر ماه و تلاش برای بهبود وضعیت کنونی

۷- معرفی بهترین و با کیفیت ترین منابع آموزشی کنکور

و نکاتی که در حین گفتگو با شخص داوطلب کنکور به صورت تخصصی گفته خواهد شد.

 

لازمه که بدونید مشاور شما تا صعود به نوک قله همراه و همگام با شما خواهد بود و تمام تلاش او بر این مبناست که به شما انرژی و انگیزه های لازم را تزریق کند. پیگیری های جدی که از طرف مشاور با شما خواهد بود سبب خواهد شد که پیشرفت چشمگیری را در روند مطالعاتی تان شاهد باشید. شما همچنین به سوخت انگیزشی در طول دوره نیاز خواهی داشت که این سوخت توسط استاد حامد کرباسی بهترین مشاور انگیزشی ایران به شما تزریق خواهد شد. تا بتوانید با حداکثر انرژی و قوت خودتان به اجرای برنامه ریزی روزانه تان بپردازید.

 

من چطور می توانم در خواست مشاوره خصوصی بدهم؟

برای ثبت نام می توانید یکی از پلن های مشاوره ای زیر را انتخاب کرده و بعد از انتخاب پلن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و برای شما وقت رزرو خواهند کرد. مکالمه های صورت گرفته به صورت تلفنی و یا از طریق اسکایپ انجام خواهد شد (این مورد را می توانید خودتان انتخاب کنید).

 

تعرفه مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره خصوصی کنکور استاد حامد کرباسی

 

خالی از لطف نیست تجربه ای را بدانید

طبق بررسی های انجام شده توسط چند مشاور به نام کنکور ایران برخی از کنکوری ها با وجود اینکه ساعات مطالعه کمتری دارند اما از نتایج درخشانی برخوردار هستند. به نظر شما اصلی ترین دلیل این نتیجه چیست؟

۵۰% این نتایج درخشان مربوط به این است که اطلاعات خوبی درباره ی مشاوره و برنامه ریزی کنکور دارند و ۵۰% بقیه هم مربوط به مشاورینی می شود که راه رسیدن به موفقیت را به آن ها نشان داده اند

 

همیشه به یاد داشته باشید که:

اگر کسی به موفقیت آنچنانی رسیده است حتما چیزی را میداند که شما نمی دانید.

 

 

 

افراد زیر تحت هیچ شرایطی هیچ کدام از پلن ها مشاوره ای را انتخاب نکنند.

۱- اگر شما اهداف و آرزوهایی برای خود ندارید ، هیچ کدام از پلن های مشاوره تحصیلی به درد شما نخواهد خورد.

۲- اگر فکر میکنید فقط می توانید یک یا دو هفته برنامه ریزی را اجرا کنید هیچ کدام از پلن های مشاوره ای به شما توصیه نمی شود.

۳- اگر در سالی هستید که می خواهید در آزمون کنکور شرکت کنید و مدام می خواهید درجا بزنید و دچار روزمرگی شوید باز هم هیچکدام از پلن های مشاوره ای تحصیلی به درد شما نخواهد خورد.

۴- اگر می خواهید انرژی و وقت خودتان را به هدر بدهید و بیهوده تلف کنید هیچ کدام از پلن های مشاوره ای به شما توصیه نمی شود.

 

بیایید قدرشناس بهترین لحظات عمرمان باشیم

یک داوطلب کنکوری باید قدرشناس وقت های ارزشمند خود را در سال کنکور باشد بنابرین اگر دنبال درس خواندن و نتیجه گرفتن واقعی هستید می توانید با ما باشید اما اگر می خواهید صرفا پولتان هدر برود و به دنبال موفقیت جدی نیستید توصیه می کنیم با ما مشاوره نکنید. تجربه به ما نشان داده است که اگر ما به ۳۰ نفر کنکوری مشتاق و تشنه موفقیت مشاوره بدهیم بهتر از ۱۰۰۰ نفر کنکوری بی عمل است. در این صورت هم خودمان می توانیم نتایج بهتری در کارنامه ی مشاوره ای خودمان ثبت کنیم و هم داوطلبان مشتاق و تشنه را توانسته ایم به آرزوهایشان برسانیم.

 

اگر در هیچ کدام از پلن های مشاوره ای ثبت نام نکنم چه اتفاقی می افتد؟

هیچ اتفاق خاصی برای شما رخ نخواهد افتاد. نه آسمون به زمین میاد نه زمین به آسمون میره 🙂 هر سال نزدیک یک میلیون نفر در کنکور شرکت می کنند و می دانیم که ظرفیت دانشگاه های کشور بیشتر از تعداد شرکت کننده در کنکور است! پس هیچ نگرانی خاصی وجود ندارد. یعنی اگر حتی شما برگه پاسخنامه کنکور را هم سفید تحویل دهید مطمئنا در یکی از دانشگاه های ایران قبول خواهید شد.

تعداد اندکی از افراد هستند که برای موفقیت های خودشان برنامه ریزی کرده اند و روی خودشان سرمایه گذاری می کنند . این افراد همان ۲ یا ۳ درصد از بین ۶۰۰ هزار داوطلب کنکور تجربی هستند که روپوش سفید پزشکی را در آینده بر تن می پوشند جالبه بدونید از همین الان پیش بینی شده است که ۶۰ الی ۷۰ درصد داوطلبان کنکوری را در سال های ۹۸ و ۹۹ کنکور رشته ی تجربی به خودش اختصاص خواهد داد.(صرفا مثالی از کنکور تجربی گفتیم)

 

اگر برای ثبت نام در پلن های مشاوره نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید سوالات خودتان را از مشاوران بپرسید:

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۵۳۳۸۱۴ (پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ شب)

موفق باشید